To jest wersja demonstracyjna skryptu Bazy Noclegowej RWD - Niektóre funkcje zostały zablokowane - KUP SKRYPT
Miejsce w którym poprzez Panela Administratora możesz dodać reklamę. Skrypt przyjmuje dowolną reklamę z formie bannerów, gifów oraz programów partnerskich jak google adsense.
Atrakcje

Atrakcja #1

Ustka

Testowy krótki opis, który znajduje się w prawej części opisu atrakcji, obok miniaturki. Opisuje on po krótce jak wygląda atracja, co daje i gdzie się znajduje. Już działa ;)


Testowy krótki opis, który znajduje się w prawej części opisu atrakcji, obok miniaturki. Opisuje on po krótce jak wygląda atracja, co daje i gdzie się znajduje.
Testowy krótki opis, który znajduje się w prawej części opisu atrakcji, obok miniaturki. Opisuje on po krótce jak wygląda atracja, co daje i gdzie się znajduje.Testowy krótki opis, który znajduje się w prawej części opisu atrakcji, obok miniaturki. Opisuje on po krótce jak wygląda atracja, co daje i gdzie się znajduje.Testowy krótki opis, który znajduje się w prawej części opisu atrakcji, obok miniaturki. Opisuje on po krótce jak wygląda atracja, co daje i gdzie się znajduje.
  • raz
  • dwa
  • trzy

« Wróć zobacz więcej atrakcji »

Polecane
Miejsce to wyznaczone jest na boks reklamowy. Za pomocą panelu administratora można łatwo dodać w tym miejscu dowolną reklamę w formie: tekstu, gotowego kodu html z programów afilacyjnych, reklamę google adwords, własny banner reklamowy lub zewnętrzne widgety np. pogodowy, kalendarz itd. Skrypt przyjmuje dowolny kod HTML i dostosowuje wysokość reklamy.

Schowek ()
Schowek podręczny jest teraz pusty.

Żeby dodać obiekt do tego schowka należy kliknąć ikonkę + Schowek znajdującą się przy ofercie obiektu.

W celu usunięcia obiektu ze schowka kliknij ikonkę - Schowek znajdującą przy ofercie obiektu, który już jest dodany do schowka.