To jest wersja demonstracyjna skryptu Bazy Noclegowej RWD - Niektóre funkcje zostały zablokowane - KUP SKRYPT
Miejsce w którym poprzez Panela Administratora możesz dodać reklamę. Skrypt przyjmuje dowolną reklamę z formie bannerów, gifów oraz programów partnerskich jak google adsense.
Atrakcje

Górskie Szlaki dla Turystów

Zakopane

Turysta w Zakopanem


Kilka  najlepszych atrakcji w Zakopanem
 Kolej Kasprowy Wierch 
Alpejskie widoki” 5 na 5
 Polecam kupować bilety on-line, ponieważ pod Kasprowym kolejka jest zawsze. Aż trudno uwierzyć, że ludzie wolą stać 2-3 godziny, zamiast kupić bilet on-line i wejść po prostu bramką obok. A na górze? No cóż - jak chcesz zobaczyć Alpy w RP, to trzeba wyjechać. Widoki monumentalne.

 Gubałówka
“Wspaniały widok” 5 na 5 punktów
 Warto wjechać na Gubałówkę i kontemplować wspaniałe widoki. Na górze można skorzystać z lokalu gastronomicznego lub z wyciągu narciarskiego. Zimą, gdy nie ma śniegu, jest tu niemal pusto.

Zakopane
 

« Wróć zobacz więcej atrakcji »

Polecane
Miejsce to wyznaczone jest na boks reklamowy. Za pomocą panelu administratora można łatwo dodać w tym miejscu dowolną reklamę w formie: tekstu, gotowego kodu html z programów afilacyjnych, reklamę google adwords, własny banner reklamowy lub zewnętrzne widgety np. pogodowy, kalendarz itd. Skrypt przyjmuje dowolny kod HTML i dostosowuje wysokość reklamy.

Schowek ()
Schowek podręczny jest teraz pusty.

Żeby dodać obiekt do tego schowka należy kliknąć ikonkę + Schowek znajdującą się przy ofercie obiektu.

W celu usunięcia obiektu ze schowka kliknij ikonkę - Schowek znajdującą przy ofercie obiektu, który już jest dodany do schowka.